Chtěli bychom Vám s manželkou strašně moc poděkovat za předcházejících 7 let, s programem jsme velmi spokojeni.  Kromě toho, že je náš syn schopen si číst Harryho Pottera, dívat se na filmy a brebentit anglicky, vykonal přijímací zkoušky z angličtiny na gymnázium bez jakékoliv přípravy, prakticky bez zaváhání a jako jeden z nejlepších.  I za toto Vám z hloubi duše děkujeme.

You applied diversified approach toward particular pupils to better explore their potential. You quite systematically develop all important language skills – reading, understanding, as well as writing. Very good quality for quite reasonable money!

Program UpWord English je fantastický. Tak skvěle vedené hodiny jsem zažila pouze v zahraničí na vynikajících jazykových školách, jejich cenové rozpětí bylo ovšem daleko daleko vyšší. Kéž by to byl standard na všech základních školách. To bychom pak konečně mluvili anglicky jako seveřané, kteří se s takovou výukou setkávají od školek a anglicky mluví všichni.

Byli jsme velmi spokojeni, syn zejména v posledních dvou letech výrazně pokročil, což je znát především na výslovnosti, slovní zásobě a porozumění mluvenému slovu. Není to pouze náš dojem, měl velmi dobré hodnocení i na kurzu v Anglii.  Za nejpřínosnější považuji pětiletý kontakt s rodilým mluvčím a kontinuitu – je to pravidelná, dlouhodobá součást výuky.