"Ráda bych Vám moc poděkovala za Vaši práci a skvělou koordinaci anglického programu. Za sebe mohu konstatovat, že to co jsem od programu očekávala, bylo rozhodně naplněno. Oba synové nemají zábrany v angličtině komunikovat a stejně dobře jako ve společnosti lidí hovořících jejich mateřským jazykem se cítí ve společnosti anglicky hovořících. Je to pro ně naprosto přirozené a už dnes se nikde v zahraničí neztratí. To byl můj cíl, protože sama jsem kdysi komunikační bariéru v angličtině složitě překonávala. A čím je člověk starší, tím je to horší, protože zábrany jsou větší."

Alexandra Bělohradská

"Dětem se hodně líbí písničky a domácí internetový přístup na GENKI English, který hojně využíváme. Angličtina je letos hodně baví. Za mně určitě mnohem lepší, než studium z učebnice v předchozích letech."

Hana Briatková

"Program hodnotíme velmi kladně, již loňské léto při dovolené ve Švýcarsku se nás cizinci chodili ptát, odkud jsme, že se s nimi syn ve svých osmi letech tak dobře domluví anglicky. A hlavně, že se vůbec nebojí s nimi anglicky komunikovat. Po přechodu na online výuku, kdy jsou děti v menší skupině a navíc rozděleny podle úrovně, je syn ještě spokojenější."

Martina Vavrušová

"Ráda bych Vám poděkovala za Vaši osobní podporu projektu a že i díky ní děti mají vůbec takovou skvělou příležitost. Vidím na nich, že je angličtina baví, přirozeně komunikují s rodilými mluvčími a hlavně, kolik toho už umí. "

Martina a Michal Galuškovi

"Program UpWord English je fantastický. Tak skvěle vedené hodiny jsem zažila pouze v zahraničí na vynikajících jazykových školách, jejich cenové rozpětí bylo ovšem daleko daleko vyšší. Kéž by to byl standard na všech základních školách. To bychom pak konečně mluvili anglicky jako seveřané, kteří se s takovou výukou setkávají od školek a anglicky mluví všichni."

Jana Adamcová

"You applied diversified approach toward particular pupils to better explore their potential. You quite systematically develop all important language skills - reading, understanding, as well as writing. Very good quality for quite reasonable money!"

Pavel Bouc

"Byli jsme velmi spokojeni, syn zejména v posledních dvou letech výrazně pokročil, což je znát především na výslovnosti, slovní zásobě a porozumění mluvenému slovu. Není to pouze náš dojem, měl velmi dobré hodnocení i na kurzu v Anglii.  Za nejpřínosnější považuji pětiletý kontakt s rodilým mluvčím a kontinuitu - je to pravidelná, dlouhodobá součást výuky."

Andrea Šumová

"Byla jsem se podívat na ukázkové hodině a ty 2 hodiny, které jsem s dětmi strávila, byly příjemné a plné zážitků. Klobouk dolů, učitelka je bezvadná, děti na ni reagují a ukázkově komunikují v Aj a ještě k tomu spelují! Opravdu jsem byla příjemně překvapena a určitě bych chtěla vyjádřit velký obdiv a poděkování."

Pavla Hamilton

"Chtěla bych moc poděkovat za to, že jsme mohli mít obě děti v programu. Kromě výuky byla celá naše rodina obohacena návštěvou amerických studentek. Ubytování jsme poskytli 2x a stále vzpomínáme na společné zážitky. S loňskou studentkou Kathy je naše dcera stále ještě v kontaktu, posílají si balíčky k Vánocům, narozeninám apod."

Lenka Dvořáková

"Chtěli bychom Vám s manželkou strašně moc poděkovat za předcházejících 7 let, s programem jsme velmi spokojeni.  Kromě toho, že je náš syn schopen si číst Harryho Pottera, dívat se na filmy a brebentit anglicky, vykonal přijímací zkoušky z angličtiny na gymnázium bez jakékoliv přípravy, prakticky bez zaváhání a jako jeden z nejlepších.  I za toto Vám z hloubi duše děkujeme."

Miroslav Kocík