S výukou angličtiny je dobré začít co nejdříve. V některých školách s cizím jazykem neotálí, jinde zase čekají až do třetí třídy. Na tom ale příliš nezáleží. Pokud opravdu chcete, aby vaše dítě dostalo skvělé základy, máme pro vás soukromý program výuky angličtiny s rodilým mluvčím. Už pro ty nejmenší školáky, ale také pro starší studenty základních škol.

Dítě ani nepozná, že se učí

Rodilý mluvčí angličtinu vašeho dítěte posune na zcela novou úroveň. Přirozeně se naučí správnou výslovnost a bude se zlepšovat, aniž by si uvědomilo, že se vůbec něco učí. Během naší výuky totiž sázíme na nepřekladovou, komunikativní metodu výuky jazyka. Jedná se o prověřený systém, který vaše děti vtáhne s pomocí chytlavých písniček a zábavných her. Vysypat na ty nejmladší ročníky plno anglických slovíček a frází ovšem může být zpočátku problematické. Naši lektoři jsou však velice zkušení a dokážou děti zabavit a vtáhnout do hry, aniž by se dítě příliš zaměřovalo na to, že se to celé odehrává vlastně v angličtině. Aby se dostalo na potřeby opravdu každého studenta, v jednom programu může být maximálně pět dětí. Studenti jsou navíc rozdělení do skupin podle jejich aktuální úrovně, abychom měli jistotu, že si každý student odnese z našich lekcí maximum nových znalostí.

Výuka, která se přizpůsobí rozvrhu

Angličtina s rodilým mluvčím online probíhá dvakrát týdně 45 minut. To je dostatek času pro vštípení základních dovedností a trénink nově naučených znalostí. K naprostému ovládnutí angličtiny je ale potřeba mnohem víc. Pokud chcete, aby vaše dítě dostalo kvalitní vzdělání od rodilých mluvčích anglického jazyka, kontaktujte nás. Máme více než 10 let zkušeností a kvalifikované lektory s pedagogickým vzděláním v našich řadách.

Naše adresa

UpWord English
Rivenhill, s.r.o.
Divoká Šárka 22
160 00 Praha 6