Každé dítě se může naučit skvěle anglicky. Stačí jen zvolit takový systém, který funguje. Bez ohledu na věk nebo jazykové znalosti. U nás v UpWord English takový systém máme. Nabízíme vám propracované kurzy angličtiny pro děti, díky nimž se vaše ratolesti naučí správnou výslovnost a celou řadu dalších užitečných dovedností.

Jak probíhá výuka?

Kurz angličtiny pro děti probíhá buďto dvakrát týdně 45 minut, případně jednou týdně po dobu 90 minut. Všichni naši učitelé jsou rodilí mluvčí. Chápeme ale, že pro ty nejmenší může být porozumění angličtině obtížné, ale právě proto výuka probíhá zábavnou formou. Děti vtáhneme do procesu učení s pomocí říkanek, písniček nebo zábavných her. Díky tomu pak děti samy využívají už naučená slovíčka a zároveň poznávají zcela nové fráze. Jde o ověřený systém, který funguje. Studenti si totiž vůbec neuvědomí, že se něco učí. Pokroky jsou přitom rychlejší než při běžné výuce ve škole.

Individuální přístup ke každému dítěti

Rozvrh každé skupiny v online programu domlouváme individuálně, aby dobře zapadal do rozvrhu studenta ve škole. V jedné skupině je přitom vždy maximálně pět dětí. Díky tomu jsme schopní zajistit individuální přístup ke každému studentovi a věnovat mu péči v případě, že bude potřebovat další vysvětlení nebo asistenci. Všichni naši učitelé jsou rodilí mluvčí s pedagogickým vzděláním. Mají proto zkušenosti s výukou dětí předškolního i školního věku. Naše učitele pečlivě vybíráme a pravidelně školíme, aby mohli vaše děti naučit perfektně anglicky, ale také dobře prezentovat zvyklosti a tradice jiných zemí. Naši studenti si tak kromě nadstandardních jazykových znalostí odnesou také respekt k cizím kulturám a obohatí svůj život i jiným způsobem.

Naše adresa

UpWord English
Rivenhill, s.r.o.
Divoká Šárka 22
160 00 Praha 6