Máte pocit, že vaše děti ve škole nedělají takové pokroky, jak byste si představovali? Nevyhovuje vám styl výuky ve škole, a tak hledáte kvalitní doučování angličtiny pro děti, aby se angličtina vašich dětí posunula na úplně jinou úroveň? Pak pro vás máme něco, co vás bude zajímat. Nabízíme propracovanou metodu výuky angličtiny, díky níž si vaše dítě konečně osvojí cizí jazyk jednou provždy. Výsledkem naší důsledné práce jsou pak studenti, kteří se nebojí konverzovat a využívat svoje schopnosti naplno.

Propracovaná metoda výuky

Jak je možné něčeho takového dosáhnout? S pomocí vhodně zvoleného přístupu. Málokdo totiž ví, že pokud si dítě osvojí jeden jazyk, je na dobré cestě naučit se další. Češtinu už zvládlo, proč by si tedy neporadilo i s angličtinou? Doučování angličtiny rodilým mluvčím posouvá dovednosti našich studentů na zcela novou úroveň. Během naší výuky totiž používáme takzvanou nepřekladovou metodu. To ve zkratce znamená, že se snažíme mluvit pouze v angličtině. Abychom dosáhli co nejlepších výsledků, děláme to poutavou formou. Během našich hodin k tomu využíváme zábavné hry, chytlavé písničky nebo říkanky. Zkrátka vše, během čeho si děti procvičí už nabyté znalosti a naučí se přitom něco nového. A nejlepší na tom všem je, že se studenti učí, aniž by si toho všimli.

Kvalita a individuální přístup

V UpWord English sázíme na kvalitu a individuální přístup. V našich řadách proto najdete pouze zkušené lektory, jejichž schopnosti dále vylepšujeme na každoročním intenzivním školením. Všichni učitelé musí mít praxi s dětmi předškolního nebo předškolního věku, ale také pedagogické vzdělání. Angličtinu potom učíme v malých skupinách maximálně po pěti studentech. Každý tedy bude moct využít nově nabytých schopností na maximum a plně procvičovat všechno nové s rodilým mluvčím. Do našich kurzů nemusíte mít strach zapsat ani ty nejmenší, kteří dělají v anglicky mluvícím světě teprve první krůčky.

Naše adresa

UpWord English
Rivenhill, s.r.o.
Divoká Šárka 22
160 00 Praha 6