Hledáte způsob, jak na efektivní učení angličtiny pro děti? Pak jste tady na správném místě. V UpWord English totiž nabízíme prověřený systém, díky němuž mají naši studenti skvělé výsledky. Rychle se učí a zlepšují svoji výslovnost s každou další lekcí. Stačí se zapsat na naše kurzy a vaše děti budou moci také jednou disponovat perfektní angličtinou nerozeznatelnou od rodilých mluvčích.

Výuka zábavnou formou

Angličtina pro děti online probíhá dvakrát týdně 45 minut, případně jednou týdně 90 minut. V jedné skupině je přitom pouze pět studentů. Díky tomu jsme schopní nabídnout individuální přístup a zajistit, že se každý naučí všechno správně. Výuku angličtiny vede rodilý mluvčí. Samotné učení přitom neprobíhá formou biflování slovíček a vyplňováním pracovních listů. Děti v našich programech poznávají angličtinu formou chytlavých písniček, her nebo říkanek. Díky tomu si velice rychle osvojují nová slovíčka a trénují už nabyté znalosti. Ve víru zábavy navíc ani nepoznají, že se vlastně něco učí.

Zkušení rodilí mluvčí

Výuka angličtiny pro děti probíhá v souladu s rozvrhem vaší školy a pod dohledem zkušených lektorů. Naše učitele si pečlivě vybíráme. A ti, co projdou přísným sítem, také pravidelně školíme. V našich řadách proto najdete pouze zkušené rodilé mluvčí s pedagogickým vzděláním a praxí s dětmi předškolního i školního věku. Angličtinu online pro děti učíme poutavě, což nese ty nejlepší výsledky. Pokrok našich studentů je znatelný a rychlý, se správnou výslovností. Pokud tedy i vy chcete, aby se vaše dítě naučilo anglicky ověřenou a zábavnou formou, kontaktujte nás.

Naše adresa

UpWord English
Rivenhill, s.r.o.
Divoká Šárka 22
160 00 Praha 6