Studujte odkudkoliv

Studovat lze z domova. Ale také si můžete najít jakékoliv příjemné místo.

Tento program je určen pro dospělé, studenty ve skupinách rozdělujeme podle pokročilosti. Přihlásit se můžete i na individuální lekce a domluvit se, o jaké zaměření byste měli zájem (konverzace, příprava na zkoušky, obchodní angličtina). Základem je přirozená, nepřekladová metoda výuky. Díky častému kontaktu s rodilým mluvčím ztratí studenti brzy ostych a komunikují přirozeně a bez zábran.

Zápis - kurz pro dospělé

Zapsat se můžete právě teď

Naše kurzy probíhají od poloviny září a je možné se přihlásit i v průběhu roku. Pokud je ve skupině volné místo, můžete se přidat okamžitě a bude Vám vypočtena individuální cena. V  novém kurzu se čeká na obsazení minimálním počtem studentů.

Pokud máte zájem o individuální lekce, lze začít kdykoliv. Výhoda těchto lekcí spočívá v ryze individuálním přístupu - je jedno, na jaké úrovni je Vaše angličtina a co byste chtěli při hodině rozvíjet (komunikační schopnosti, gramatiku, atd.). Nejste také omezeni časovými možnostmi ostatních studentů, vše záleží jen na Vaší dohodě s rodilým mluvčím. S tím vším Vám samozřejmě pomůžeme, koordinátor programu se Vám bude maximálně věnovat, aby Vaše lekce byly ušity na míru. V případě zájmu prosím nejprve vyplňte přihlášku a další postup bude probíhat přes koordinátora programu.