Učení nemusí být dřina. My z něj uděláme velkou zábavu. Zapište vaše ratolesti na náš kroužek angličtiny pro děti. Díky naší propracované a moderní metodě výuky se naučí skvěle konverzovat, a ještě se zabaví. Kroužek je vhodný nejen pro ty nejmenší, ale i pro studenty posledních ročníků základních škol.

Výuka zábavnou formou

Nezáleží na tom, jestli chcete vaše dítě zabavit produktivním koníčkem, nebo jen doplnit jeho znalosti angličtiny. Naše kurzy probíhají dvakrát týdně 45 minut, případně jednou týdně 90 minut. K výuce přitom používáme prověřenou metodu, která děti naučí sebevědomí v cizím jazyce. Nebudou se tak bát konverzovat a používat svoje schopnosti nejen ve škole, ale také v reálném životě. Náplň kroužku vždy přizpůsobujeme podle věku a schopností dítěte. U těch nejmenších tedy volíme jiný přístup než u starších studentů.

Zkušení lektoři

Snažíme se, aby výuka každé dítě bavila. Proto během našich lekcí neuslyšíte suchý výklad gramatiky nebo slovíček. Sázíme na zábavné hry, chytlavé písničky a říkanky. Díky tomuto způsobu si z každé lekce studenti odnesou maximum nových znalostí, a zároveň si procvičí ty stávající. V našich řadách navíc máme prověřené lektory, které pečlivě vybíráme. Rodilí mluvčí musí projít přísným sítem, kdy hledíme nejen na jejich zkušenosti, ale také na pedagogické vzdělání. Naši učitelé proto mají bohaté zkušenosti s dětmi školního i předškolního věku. Před každým školním rokem navíc prochází intenzivním školením, aby naše studenty dokázali naučit co nejvíce. Pokud tedy chcete zapsat do online kroužku angličtiny i vaše dítě, kontaktujte nás. Rádi s vámi probereme detaily.

Naše adresa

UpWord English
Rivenhill, s.r.o.
Divoká Šárka 22
160 00 Praha 6