Jak učit děti anglicky doma? Možností je hned několik. Na internetu najdete spoustu zajímavých materiálů a metodických pomůcek. Co když ale nemáte dostatek času, nebo vaše znalosti angličtiny nejsou tak dobré? Pak pro vás máme elegantní řešení. Nabízíme zábavné lekce angličtiny z domova, které vaše dítě naučí sebevědomě konverzovat v cizím jazyce.

Výuka prověřenou metodou

Problémem většiny škol jsou velké třídy. I když se celá řada z nich snaží přidělit na každou třídu alespoň dva učitele angličtiny, většinou to nestačí. Především malé děti potřebují individuální přístup, bez kterého mohou mít během prvních krůčků v cizím jazyce velké problémy. V UpWord English proto vyučujeme angličtinu v malých skupinách o maximálním počtu pěti studentů. Díky tomu jsme schopní zajistit individuální přístup a všechno potřebné podrobně vysvětlit. Sázíme přitom na prověřenou nepřekladovou metodu. Děti v našich kurzech se díky tomu naučí sebevědomě konverzovat a poznávat svět zcela jiným pohledem.

Zkušení rodilí mluvčí

Výuka angličtiny v našem podání navíc probíhá zábavnou formou. Dáváme přednost hrám před suchým výkladem, říkankám a písničkám před nudným vyplňováním cvičení. Tento přístup zajistí, že učení angličtiny z domova bude bavit jak ty nejmenší, tak starší studenty posledních ročníků základních škol. Aby se toho vaše děti naučili co nejvíce, vybíráme pro ně prověřené rodilé mluvčí anglického jazyka. Ti nejprve musí projít přísným sítem, během něhož ověřujeme jejich schopnosti i vzdělání. V našich řadách proto naleznete pedagogy se zkušenostmi s dětmi školního i předškolního věku. Děti na našich kurzech kromě samotné angličtiny učíme i respektu k ostatním kulturám a další znalosti, které s cizím jazykem přímo i nepřímo souvisí. Jestliže tedy máte o kurzy angličtiny zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Naše adresa

UpWord English
Rivenhill, s.r.o.
Divoká Šárka 22
160 00 Praha 6