Když se vystavíte cizímu jazyku, učíte se rychleji a efektivněji. U dětí to platí dvojnásob. Proto vám nabízíme hodiny konverzace v angličtině s rodilým mluvčím. Propracovaná metoda výuky a spolupráce se zkušeným lektorem přináší našim studentům skvělé výsledky.

Zábavou ke skvělým výsledkům

Konverzace s rodilým mluvčím dokáže doslova zázraky. Nezáleží na tom, jaké jazykové znalosti vlastně máte. Dokážeme ušít program na míru tak, aby si z něho odnesl každý něco nového. Na druhou stranu ale chápeme, že pro někoho, kdo anglicky vůbec neumí, může být setkání s rodilým mluvčím frustrující. Náš program je ale založen na prověřeném systému, který vaše děti naučí cizí jazyk zábavnou formou, kdy jsou vtaženy přímo do nejrůznějších her či povídání. Do našich 45 minutových lekcí dvakrát týdně, nebo 90 minutových lekcí jednou týdně proto přidáváme zábavné prvky v podobě her nebo chytlavých písniček a říkanek. Právě díky nim si mladší i starší studenti osvojí správnou výslovnost, nové fráze i slovosled. To vše, aniž by si uvědomovali, že se vůbec něco učí.

Prověření rodilí mluvčí

Angličtina přes Skype je sice také dobrou alternativou, ale lépe se nám pro online lekce s rodilým mluvčím osvědčil Zoom. Výuka probíhá v malých skupinách a rodilý mluvčí snadno reaguje na každého studenta. V jedné třídě se sejde maximálně pět studentů. Díky tomu mohou naši lektoři zajistit, že si všichni z každé lekce něco odnesou. Naše učitele přitom velmi pečlivě vybíráme. Rodilé mluvčí, kteří našim přísným sítem projdou, následně pravidelně školíme. Zakládáme si především na tom, aby měli prokazatelné zkušenosti s výukou. V našich řadách proto najdete zkušené lektory s pedagogickým vzděláním a praxí s dětmi předškolního i školního věku. Jestliže tedy chcete posunout angličtinu vašich dětí na zcela novou úroveň, ozvěte se nám. Individuální přístup a výuka cizího jazyka zábavnou formou totiž přináší skvělé výsledky v relativně krátkých časových intervalech.

Naše adresa

UpWord English
Rivenhill, s.r.o.
Divoká Šárka 22
160 00 Praha 6