Vyberte si školu a můžete se přihlásit


Ve školním roce 2020/21 budeme i nadále pokračovat s naší výukou na školách v Praze 5 (ZŠ Mládí) a v Praze 6 (ZŠ Hanspaulka a ZŠ Nebušice). Na všech školách nabízíme program jak pro 1., tak i pro 2. stupeň. Na ZŠ Hanspaulka máme program i pro předškoláčky. Podrobnosti k jednotlivým programům naleznete u každé školy.

Důležité upozornění k termínům zápisu

Potřebujeme znát předem, s kolika dětmi můžeme počítat, abychom mohli zajistit potřebný počet učitelů. Proto bude registrace ukončena 21. června. Poté již nemůžeme garantovat Vašemu dítěti místo. Pro ty, kteří se zaregistrují a zaplatí první část platby do konce května (Early Birds), nabízíme slevu. Podrobnosti jsou v přihlášce.

Pozdější přihlášení

Pokud je v kurzech volné místo, umožníme přihlášení i později. V tomto případě je nutno zaplatit do 10 dnů od potvrzení přihlášky ze strany Upword English, jinak může být místo v kurzu nabídnuto dalšímu zájemci.

Termíny výuky v příštím školním roce

Chápeme, že náš rozvrh hodin potřebujete vědět co nejdříve, abyste mohli dětem zorganizovat i jiné odpolední aktivity. Protože ale chceme, aby naše výuka navazovala na školní rozvrh, musíme čekat na jeho zveřejnění, což se na některých školách často stává až poslední dny v srpnu. Poté se budeme snažit přizpůsobit naši výuku školnímu rozvrhu tak, aby děti nemusely po obědě dlouho čekat. Náš rozvrh  bude tedy pravděpodobně znám až 1. září.

 


 

Zde se můžete podívat, jak u nás výuka probíhá